| Artikelnr | 38.91876 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Nero |
| Lengte in cm | 19,50 cm |
| Breedte in cm | 19,50 cm |
| Diameter in cm | 19,50 cm |
| Materiaal | Melamine |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Rond |
Kom diep Nero diam. 19,5cm. melamine kleur Beige
serie
Nero
artikelnr.
38.91876
Uitvoering: melamine, kleur beige
€ 14,20 excl. BTW p/st.
€ 17,18 incl. BTW p/st.