| Artikelnr | 900011.123 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | F2D |
| Serie | Ceres |
| Lengte in cm | 7,50 cm |
| Breedte in cm | 7,50 cm |
| Diameter in cm | 7,50 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
| Hoogte in cm | 3,00 cm |
Kom diam. 7,5cm. hgt. 3cm. zwart Ceres F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.123
Uitvoering: porselein, kleur zwart
€ 3,48 excl. BTW p/st.
€ 4,21 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking