| Artikelnr | 800100.166 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 4,80 cm |
| Breedte in cm | 4,80 cm |
| Diameter in cm | 4,80 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Java Blue |
| Vorm | Rond |
Kom diam. 4.8cm. dug egg blue Stonecast Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800100.166
Uitvoering: Super Vitrified porselein, kleur Java Blue
€ 6,34 excl. BTW p/st.
€ 7,67 incl. BTW p/st.
24 stuks in 1 verpakking