| Artikelnr | 900011.322 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | BonBistro |
| Serie | Cirro |
| Lengte in cm | 18,00 cm |
| Breedte in cm | 18,00 cm |
| Hoogte in cm | 7,00 cm |
| Diameter in cm | 18,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 900011.322 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | BonBistro |
| Serie | Cirro |
| Lengte in cm | 18,00 cm |
| Breedte in cm | 18,00 cm |
| Hoogte in cm | 7,00 cm |
| Diameter in cm | 18,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
