| Artikelnr | 900011.179 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Hoogte in cm | 8,50 cm |
| Serie | Arco |
| Breedte in cm | 15,00 cm |
| Inhoud in cl | 79,00 cl |
| Diameter in cm | 15,00 cm |
| Merk | F2D |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Beige |
Kom diam. 15 cm. hgt. 8,5 cm. Beige Arco F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.179
Uitvoering: porselein, kleur sand
€ 2,87 excl. BTW p/st.
€ 3,47 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking