| Artikelnr | 800182.002 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Inked tide |
| Lengte in cm | 13,00 cm |
| Breedte in cm | 13,00 cm |
| Hoogte in cm | 6,50 cm |
| Diameter in cm | 13,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Kom diam. 13cm. Black Inked Tide Churchill
merk
Churchill
serie
Inked tide
artikelnr.
800182.002
Uitvoering: Inked Tide, kleur zwart
€ 12,75 excl. BTW p/st.
€ 15,43 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking