| Artikelnr | 900011.060 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Hoogte in cm | 2,50 cm |
| Serie | Royal |
| Breedte in cm | 10,00 cm |
| Diameter in cm | 10,00 cm |
| Merk | F2D |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Zwart |
| Lengte in cm | 10,00 cm |
Kom diam. 10cm. hgt. 2,5cm. zwart Royal F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.060
Uitvoering: porselein, kleur zwart
€ 11,40 excl. BTW p/st.
€ 13,79 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking