| Artikelnr | 800182.014 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Inked tide |
| Lengte in cm | 10,20 cm |
| Breedte in cm | 10,20 cm |
| Hoogte in cm | 8,00 cm |
| Diameter in cm | 10,20 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Kom diam. 10.2cm. Black Inked Tide Churchill
merk
Churchill
serie
Inked tide
artikelnr.
800182.014
Uitvoering: Inked Tide, kleur zwart
€ 9,24 excl. BTW p/st.
€ 11,18 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking