| Artikelnr | 900011.321 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | BonBistro |
| Serie | Cirro |
| Lengte in cm | 12,00 cm |
| Breedte in cm | 12,00 cm |
| Hoogte in cm | 7,50 cm |
| Diameter in cm | 12,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Rond |
Kom Conisch diam. 12xh7,5cm. donkerblauw Cirro BonBistro
merk
BonBistro
artikelnr.
900011.321
Uitvoering: porselein, kleur Donkerblauw.
€ 5,26 excl. BTW p/st.
€ 6,36 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking