| Artikelnr | 800136.018 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Emerge |
| Lengte in cm | 7,30 cm |
| Breedte in cm | 7,30 cm |
| Hoogte in cm | 7,00 cm |
| Diameter in cm | 7,30 cm |
| Inhoud in cl | 23,00 cl |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Oslo Blue |
| Vorm | Rond |
Koffiekop inh. 23cl. Emerge Oslo Blue Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800136.018
Uitvoering: Super Vitrified porselein, kleur blauw.
€ 9,47 excl. BTW p/st.
€ 11,46 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking