| Artikelnr | 85.7228 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Polar |
| Serie | GE819 |
| Breedte in mm | 402 mm |
| Diepte in mm | 420 mm |
| Hoogte in mm | 500 mm |
| Bruto inhoud in ltr | 29,00 ltr |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 65 W |
| Kleur | Zwart |
Koelkast GE819 230/65w Polar
merk
Polar
artikelnr.
85.7228
Uitvoering: roestvrijstaal.
€ 427,00 excl. BTW p/st.
€ 516,67 incl. BTW p/st.