| Artikelnr | 80.4947 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Valo |
| Lengte in mm | 310 mm |
| Breedte in mm | 250 mm |
| Hoogte in mm | 130 mm |
| Gastronorm | 1/2 |
| Materiaal | Polystyreen |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rechthoekig |
Inzet presentatiebak 1/2gn. hgt. 13cm. zwart polystyreen Valo
serie
Valo
artikelnr.
80.4947
Uitvoering: polystyreen, kleur zwart.
€ 28,00 excl. BTW p/st.
€ 33,88 incl. BTW p/st.