| Artikelnr | 14.1330 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Arcoroc |
| Serie | Granity |
| Lengte in cm | 9,50 cm |
| Breedte in cm | 9,50 cm |
| Hoogte in cm | 18,00 cm |
| Diameter in cm | 9,50 cm |
| Inhoud in cl | 65,00 cl |
| Materiaal | Gehard glas |
| Kleur | Transparant |
| Vorm | Rond |
| Voet | Zonder voet |
| Uitvoering | Facetten |
Uitvoering: stapelbaar, gehard glas.