| Artikelnr | 81.0052 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Ascobloc |
| Kooklijn | 700 |
| Serie | AGH 410 |
| Breedte in mm | 700 mm |
| Diepte in mm | 706 mm |
| Hoogte in mm | 850 mm |
| Aantal zones | 4 |
| Wattage in W | 18300 W |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 81.0052 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Ascobloc |
| Kooklijn | 700 |
| Serie | AGH 410 |
| Breedte in mm | 700 mm |
| Diepte in mm | 706 mm |
| Hoogte in mm | 850 mm |
| Aantal zones | 4 |
| Wattage in W | 18300 W |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
