| Artikelnr | 79.1631 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | BF 30E |
| Breedte in mm | 650 mm |
| Diepte in mm | 465 mm |
| Hoogte in mm | 190 mm |
| Inhoud in ltr | 19,20 ltr |
| Geschikt voor | Professioneel |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
Friteusekorf BF 30E Bartscher
merk
Bartscher
artikelnr.
79.1631
Uitvoering: roestvrijstaal.
€ 149,00 excl. BTW p/st.
€ 180,29 incl. BTW p/st.