| Artikelnr | 500002.802 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in cm | 12,00 cm |
| Breedte in cm | 12,00 cm |
| Diameter in cm | 12,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Ivoor |
| Vorm | Rond |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Roma |
Espresschotel Roma diam. 12cm. kleur ivoor Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500002.802
Uitvoering: ivoor glazuur.
€ 2,42 excl. BTW p/st.
€ 2,93 incl. BTW p/st.
24 stuks in 1 verpakking