| Artikelnr | 56.1697 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Ecocasa II Recycling |
| Verrijdbaar | Nee |
| Uitvoering | Pedaal |
| Lengte in mm | 373 mm |
| Breedte in mm | 526 mm |
| Hoogte in mm | 660 mm |
| Inhoud in ml | 60000 ml |
| Aantal binnenemmers | 2 |
| Vorm | Rechthoekig |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
Ecocasa ii recycler pedaalemmer inh. 36+24ltr. mat rvs
serie
Ecocasa II Recycling
artikelnr.
56.1697
Uitvoering: roestvrijstaal, kleur mat rvs.
€ 146,00 excl. BTW p/st.
€ 176,66 incl. BTW p/st.
Uitvoering: roestvrijstaal, kleur mat rvs.