| Artikelnr | 38.91570 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Urban |
| Lengte in mm | 170 mm |
| Breedte in mm | 170 mm |
| Hoogte in mm | 70 mm |
| Diameter in mm | 170 mm |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Draadmand diam. 17cm. hgt. 7cm. zwart metaal Urban
serie
Urban
artikelnr.
38.91570
Uitvoering: metaal, kleur zwart.
€ 14,40 excl. BTW p/st.
€ 17,42 incl. BTW p/st.