| Artikelnr | 38.91567 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Urban |
| Lengte in mm | 325 mm |
| Breedte in mm | 176 mm |
| Hoogte in mm | 75 mm |
| Gastronorm | 1/3 |
| Materiaal | Metaal |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rechthoekig |
Draadmand afm. 1/3gn. hgt. 7,5cm. wit metaal Urban
serie
Urban
artikelnr.
38.91567
Uitvoering: metaal, kleur wit.
€ 19,00 excl. BTW p/st.
€ 22,99 incl. BTW p/st.