| Artikelnr | 800182.210 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Inked tide |
| Lengte in cm | 7,00 cm |
| Breedte in cm | 7,00 cm |
| Hoogte in cm | 4,00 cm |
| Diameter in cm | 7,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Rond |
Dipschaaltje diam. 7cm. Gold Inked Tide Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800182.210
Uitvoering: Inked Tide, kleur gold
€ 6,96 excl. BTW p/st.
€ 8,42 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking