| Artikelnr | 900011.265 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 3 |
| Merk | BonBistro |
| Serie | Pila |
| Lengte in cm | 24,00 cm |
| Breedte in cm | 24,00 cm |
| Hoogte in cm | 4,00 cm |
| Diameter in cm | 24,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Rond |
Diep bord diam. 24xh4cm. donkerblauw Pila BonBistro
merk
BonBistro
artikelnr.
900011.265
Uitvoering: porselein, kleur donkerblauw.
€ 12,30 excl. BTW p/st.
€ 14,88 incl. BTW p/st.
3 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: porselein, kleur donkerblauw.