| Artikelnr | 900011.264 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | BonBistro |
| Serie | Pila |
| Lengte in cm | 19,00 cm |
| Breedte in cm | 19,00 cm |
| Hoogte in cm | 4,00 cm |
| Diameter in cm | 19,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Blauw |
| Vorm | Rond |
Diep bord diam. 19xh4cm. donkerblauw Pila BonBistro
merk
BonBistro
artikelnr.
900011.264
Uitvoering: porselein, kleur donkerblauw.
€ 3,98 excl. BTW p/st.
€ 4,82 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: porselein, kleur donkerblauw.