| Artikelnr | 800103.201 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 22,20 cm |
| Breedte in cm | 22,20 cm |
| Hoogte in cm | 5,00 cm |
| Diameter in cm | 22,20 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Productspecifieke kleur | Peppercorn Grey |
| Vorm | Rond |
Coupeschaal diep diam. 22cm. Peppercorn Grey Stonecast Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800103.201
Uitvoering: stoneware, kleur grijs
€ 16,80 excl. BTW p/st.
€ 20,33 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking