| Artikelnr | 800106.234 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 21,50 cm |
| Breedte in cm | 21,50 cm |
| Hoogte in cm | 4,50 cm |
| Diameter in cm | 21,50 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Ecru |
| Productspecifieke kleur | Nutmeg Cream |
| Vorm | Rond |
Coupeschaal diep diam. 21,5cm. Nutmeg Cream Stonecast Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800106.234
Uitvoering: stoneware, kleur ecru
€ 17,33 excl. BTW p/st.
€ 20,97 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking