| Artikelnr | 800181.010 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana Glass |
| Lengte in cm | 22,50 cm |
| Breedte in cm | 22,50 cm |
| Hoogte in cm | 2,00 cm |
| Diameter in cm | 22,50 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Dusk |
| Vorm | Rond |
Coupe bord diep diam. 22,5cm. Viana Glass Dusk Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.010
Uitvoering: glas, kleur blauw.
€ 17,87 excl. BTW p/st.
€ 21,62 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking