| Artikelnr | 62.5235 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Soort koffie | Instantkoffie |
| Merk | Bravilor |
| Serie | Solo |
| Breedte in mm | 170 mm |
| Diepte in mm | 385 mm |
| Hoogte in mm | 510 mm |
| Uur capaciteit in ltr | 20,00 ltr |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 2100 W |
| Heetwater functie | Nee |
| Vaste wateraansluiting | Ja |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |