| Artikelnr | 38.3218 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Economy |
| Breedte in mm | 620 mm |
| Diepte in mm | 350 mm |
| Hoogte in mm | 370 mm |
| Gastronorm | 1/1 |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zilver |
Chafing dish gn 1/1 Economy afm. 62x35cm. hgt. 37cm. rvs 18/10
serie
Economy
artikelnr.
38.3218
Uitvoering: met opklapbaar en hoogglans deksel, roestvrijstaal 18/10. Voorzien van 2 brandhouders en voedselpan 1/1-65mm. diep. Type 1/1 Gastronorm.
€ 42,00 excl. BTW p/st.
€ 50,82 incl. BTW p/st.