| Artikelnr | 80.1824 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Sayl |
| Serie | EP36B |
| Breedte in mm | 1200 mm |
| Diepte in mm | 390 mm |
| Hoogte in mm | 215 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
Buffetvitrine EP36B afm. 1200x390x375mm. SAYL
merk
Sayl
artikelnr.
80.1824
Uitvoering: roestvrijstaal en glazen schuifruiten aan de bedienzijde.
€ 480,00 excl. BTW p/st.
€ 580,80 incl. BTW p/st.