| Artikelnr | 80.1816 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Sayl |
| Serie | EP20SL |
| Breedte in mm | 555 mm |
| Diepte in mm | 330 mm |
| Hoogte in mm | 215 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
Buffetvitrine EP20SL afm. 555x330x215mm. SAYL
merk
Sayl
artikelnr.
80.1816
Uitvoering: roestvrijstaal en glazen schuifruiten aan de bedienzijde met LED-verlichting.
€ 390,00 excl. BTW p/st.
€ 471,90 incl. BTW p/st.