| Artikelnr | 80.1817 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Sayl |
| Serie | EP20M |
| Breedte in mm | 920 mm |
| Diepte in mm | 330 mm |
| Hoogte in mm | 215 mm |
| Materiaal | Roestvrijstaal |
| Kleur | Zwart |
Buffetvitrine EP20M afm. 920x330x215mm. SAYL
merk
Sayl
artikelnr.
80.1817
Uitvoering: roestvrijstaal en glazen schuifruiten aan de bedienzijde.
€ 250,00 excl. BTW p/st.
€ 302,50 incl. BTW p/st.