| Artikelnr | 80.4991 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Serie | Frostfire |
| Lengte in mm | 250 mm |
| Breedte in mm | 250 mm |
| Hoogte in mm | 120 mm |
| Inhoud in ml | 3800 ml |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Vierkant |
Buffetschaal afm. 25x25cm. hgt. 12cm. grijs aluminium Frostfire
serie
Frostfire
artikelnr.
80.4991
Uitvoering: aluminium, kleur grijs.
€ 45,00 excl. BTW p/st.
€ 54,45 incl. BTW p/st.