| Artikelnr | 500001.569 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Lengte in cm | 22,00 cm |
| Breedte in cm | 18,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Organisch |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Isola |
| Hoogte in cm | 2,00 cm |
Bord smal afm. 22x18cm. kleur wit Isola Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500001.569
Uitvoering: Transparant glazuur.
€ 10,79 excl. BTW p/st.
€ 13,06 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: Transparant glazuur.