| Artikelnr | 800208.008 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 35,50 cm |
| Breedte in cm | 18,90 cm |
| Materiaal | Stoneware |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Mint |
| Vorm | Rechthoekig |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 800208.008 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 35,50 cm |
| Breedte in cm | 18,90 cm |
| Materiaal | Stoneware |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Mint |
| Vorm | Rechthoekig |
