| Artikelnr | 800181.604 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana |
| Lengte in cm | 8,80 cm |
| Breedte in cm | 29,80 cm |
| Diameter in cm | 8,80 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rechthoekig |
Bord rechthoekig afm. 29.8x8.8cm. Viana Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.604
Uitvoering: Viana, kleur wit
€ 21,85 excl. BTW p/st.
€ 26,44 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking