| Artikelnr | 900011.840 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | F2D |
| Serie | Folia |
| Lengte in cm | 14,50 cm |
| Breedte in cm | 22,50 cm |
| Hoogte in cm | 1,50 cm |
| Materiaal | Glas |
| Kleur | Goud |
| Vorm | Ovaal |
Bord plat met opstaande rand afm. 14,5x22,5cm. gold Folia F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.840
Uitvoering: Glaswerk, kleur goud.
€ 26,40 excl. BTW p/st.
€ 31,94 incl. BTW p/st.