| Artikelnr | 500002.230 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 24 |
| Lengte in cm | 30,00 cm |
| Breedte in cm | 30,00 cm |
| Diameter in cm | 30,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Ivoor |
| Vorm | Rond |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Ocean |
Bord plat diam. 30cm. Ocean kleur ivoor Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500002.230
Uitvoering : ivoor glazuur.
€ 19,42 excl. BTW p/st.
€ 23,50 incl. BTW p/st.
24 stuks in 1 verpakking