| Artikelnr | 900028.151 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Dusk |
| Lengte in cm | 26,80 cm |
| Breedte in cm | 26,80 cm |
| Hoogte in cm | 2,00 cm |
| Diameter in cm | 26,80 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Zwart |
| Vorm | Rond |
Bord plat diam. 27cm. Black Dusk F2D
merk
F2D
artikelnr.
900028.151
Uitvoering: porselein, kleur zwart
€ 14,97 excl. BTW p/st.
€ 18,11 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking