| Artikelnr | 800181.614 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana |
| Lengte in cm | 26,00 cm |
| Breedte in cm | 26,00 cm |
| Diameter in cm | 26,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Bord plat diam. 26cm. White Viana Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.614
Uitvoering: Viana, kleur wit
€ 24,76 excl. BTW p/st.
€ 29,96 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking