| Artikelnr | 800181.612 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana |
| Lengte in cm | 21,00 cm |
| Breedte in cm | 21,00 cm |
| Diameter in cm | 21,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Bord plat diam. 21cm. White Viana Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.612
Uitvoering: Viana, kleur wit
€ 19,61 excl. BTW p/st.
€ 23,73 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking