| Artikelnr | 900011.251 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | BonBistro |
| Serie | Pila |
| Lengte in cm | 20,00 cm |
| Breedte in cm | 20,00 cm |
| Diameter in cm | 20,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Beige |
| Vorm | Rond |
Bord plat diam. 20cm. Beige Pila BonBistro
merk
BonBistro
artikelnr.
900011.251
Uitvoering: porselein, kleur beige.
€ 7,38 excl. BTW p/st.
€ 8,93 incl. BTW p/st.
6 stuks in 1 verpakking
Uitvoering: porselein, kleur beige.