| Artikelnr | 900028.600 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Merk | F2D |
| Serie | Vita |
| Lengte in cm | 12,00 cm |
| Breedte in cm | 12,00 cm |
| Hoogte in cm | 1,00 cm |
| Diameter in cm | 12,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Bord plat diam. 12cm. Vita Beige F2D
merk
F2D
artikelnr.
900028.600
Uitvoering: porselein, kleur wit
€ 5,07 excl. BTW p/st.
€ 6,13 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking