| Artikelnr | 900011.177 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Hoogte in cm | 7,00 cm |
| Serie | Arco |
| Breedte in cm | 28,00 cm |
| Diameter in cm | 28,00 cm |
| Merk | F2D |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Beige |
Bord diep diam 28 cm. hgt. 7 cm. Beige Arco F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.177
Uitvoering: porselein, kleur sand
€ 4,38 excl. BTW p/st.
€ 5,30 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking