| Artikelnr | 900011.176 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 4 |
| Hoogte in cm | 5,50 cm |
| Serie | Arco |
| Breedte in cm | 24,00 cm |
| Inhoud in cl | 148,00 cl |
| Diameter in cm | 24,00 cm |
| Merk | F2D |
| Materiaal | Porselein |
| Vorm | Rond |
| Kleur | Beige |
Bord diep diam. 24 cm. hgt. 5,5 cm. Beige Arco F2D
merk
F2D
artikelnr.
900011.176
Uitvoering: porselein, kleur sand
€ 8,79 excl. BTW p/st.
€ 10,64 incl. BTW p/st.
4 stuks in 1 verpakking