| Artikelnr | 500002.222 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Lengte in cm | 23,00 cm |
| Breedte in cm | 23,00 cm |
| Diameter in cm | 23,00 cm |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Ivoor |
| Vorm | Rond |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Ocean |
Bord diep diam. 23cm. Ocean kleur ivoor Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500002.222
Uitvoering : ivoor glazuur.
€ 7,35 excl. BTW p/st.
€ 8,89 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking