| Artikelnr | 800181.322 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana |
| Lengte in cm | 30,90 cm |
| Breedte in cm | 30,90 cm |
| Diameter in cm | 30,90 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Wit |
| Vorm | Rond |
Bord diep brede rand diam. 30.9cm. White Viana Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.322
Uitvoering: Viana, kleur wit
€ 21,80 excl. BTW p/st.
€ 26,38 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking