| Artikelnr | 800181.608 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Viana |
| Lengte in cm | 28,00 cm |
| Breedte in cm | 28,00 cm |
| Diameter in cm | 28,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Grijs |
| Vorm | Rond |
Bord diep brede rand diam. 28cm. White Viana Churchill
merk
Churchill
artikelnr.
800181.608
Uitvoering: Viana, kleur wit
€ 20,62 excl. BTW p/st.
€ 24,95 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking