| Artikelnr | 800106.233 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 20,00 cm |
| Breedte in cm | 26,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Ecru |
| Productspecifieke kleur | Nutmeg Cream |
| Vorm | Organisch |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 800106.233 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 6 |
| Merk | Churchill |
| Serie | Stonecast |
| Lengte in cm | 20,00 cm |
| Breedte in cm | 26,00 cm |
| Materiaal | Super Vitrified porselein |
| Kleur | Ecru |
| Productspecifieke kleur | Nutmeg Cream |
| Vorm | Organisch |
