| Artikelnr | 500072.832 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 12 |
| Merk | NovaEco |
| Serie | Ocean |
| Lengte in cm | 8,30 cm |
| Breedte in cm | 8,30 cm |
| Hoogte in cm | 8,90 cm |
| Diameter in cm | 8,30 cm |
| Inhoud in cl | 25,00 cl |
| Materiaal | Porselein |
| Kleur | Blauw |
| Productspecifieke kleur | Peaceful Blue |
| Vorm | Rond |
Beker cafelegante inh. 25cl. kleur Peaceful Blue Nova
merk
NovaEco
artikelnr.
500072.832
Uitvoering: kleur Peaceful Blue
€ 6,76 excl. BTW p/st.
€ 8,18 incl. BTW p/st.
12 stuks in 1 verpakking