| Artikelnr | 79.1281 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | 1/1-AL |
| Breedte in cm | 53,00 cm |
| Diepte in cm | 32,50 cm |
| Hoogte in cm | 1,00 cm |
| Gastronorm | 1/1 |
| Temperatuurbereik | tot 260°C |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 79.1281 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Bartscher |
| Serie | 1/1-AL |
| Breedte in cm | 53,00 cm |
| Diepte in cm | 32,50 cm |
| Hoogte in cm | 1,00 cm |
| Gastronorm | 1/1 |
| Temperatuurbereik | tot 260°C |
| Materiaal | Aluminium |
| Kleur | Zilver |
