| Artikelnr | 69.1023 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Severin |
| Serie | FR2462 |
| Breedte in mm | 290 mm |
| Diepte in mm | 387 mm |
| Hoogte in mm | 310 mm |
| Inhoud in ltr | 7,00 ltr |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 1700 W |
| Geschikt voor | Huishoudelijk |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
U heeft op dit moment geen producten in uw winkelwagen.
| Artikelnr | 69.1023 |
|---|---|
| Verpakkingseenheid | 1 |
| Merk | Severin |
| Serie | FR2462 |
| Breedte in mm | 290 mm |
| Diepte in mm | 387 mm |
| Hoogte in mm | 310 mm |
| Inhoud in ltr | 7,00 ltr |
| Voltage in V | 230 V |
| Wattage in W | 1700 W |
| Geschikt voor | Huishoudelijk |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Zwart |
